DIRECTORIO MUNICIPAL

SERVIZOS MUNICIPAIS

Casa do Concello

Avda. da Paz, 2

15360 Cariño (A Coruña)

Teléfono: +34 981 405 064

Fax: +34 981 405 029

concello@concellodecarino.com

Horario: de luns a venres, de 09 a 14 horas.

Departamentos:

Alcaldía: alcaldia@concellodecarino.com

Servizos Xerais: concello@concellodecarino.com

Cultura: cultura@concellodecarino.com

Secretaría: secretaria@concellodecarino.com

Padrón: estatistica@concellodecarino.com

Recadación: recadacion@concellodecarino.com

Intervención: intervencion@concellodecarino.com

Urbanismo:

urbanismo@concellodecarino.com

servizostecnicos@concellodecarino.com

medionatural@concellodecarino.com

Emprego: emprego@concellodecarino.com

Servizos Sociais. Igualdade. Educación Familiar
Xulgado de Paz

Avda. da Paz, 2

Telf. e Fax: +34 981 420 159

xulgado@concellodecarino.com

rexistrocivil.carino@xustiza.gal

Policía Local

Avda. da Paz, 2

Telf. +34 626 483 349

policia@concellodecarino.com

Servizo Municipal de Deportes

Casa da Cultura. Paseo Marítimo, s/n

Telf. e Fax: +34 981 420 216

deportes@concellodecarino.com

Biblioteca Municipal

Casa da Cultura. Paseo Marítimo, s/n

Telf. e Fax: +34 981 420 216

carino@rbgalicia.org

biblioteca@concellodecarino.com

Horario:

Do 15 de xuño ao 15 de setembro:

luns a venres, de 09:00 a 14:30

O resto do ano:

luns a venres, de 11:00 a 13:30, e de 16:30 a 20:00

OMIX (Oficina de Información Xuvenil)

Casa da Cultura. Paseo Marítimo, s/n

Telf. e Fax: +34 981 420 216

xuventude@concellodecarino.com

Piscina Municipal

Rúa Pozo de Pereira, 20

Telf. +34 981 42 04 83

piscina@concellodecarino.com

CENTROS DE ENSINO

CEIP Manuel Fraga Iribarne

Rúa Area, 1

Teléfono: +34 881 880 434

Fax: +34 881 880 440

Web: http://www.edu.xunta.gal/centros/ceipmanuelfraga/

ceip.manuel.fraga@edu.xunta.es

IES Cabo Ortegal

Rúa Pozo de Pereira, 22

Teléfono: +34 881 960 101

Fax: +34 881 960 112

Web: http://www.edu.xunta.es/centros/iescaboortegal/

ies.cabo.ortegal@edu.xunta.es

Punto de Atención á Infancia (PAI)

A Cerca, s/n

Teléfono: +34 981 405 663

pai.concello.carino@gmail.com

SANIDADE

Centro de Saúde

Paseo Marítimo, s/n

Teléfono: +34 981 420 410

Urxencias Sanitarias
061

AUTORIDADES PESQUEIRAS

Confraría de Pescadores

Patrón Maior: Juan Carlos Pardo Galdo

Avenida Fraga Iribarne, 8

Teléfono: +34 981 405 009

Fax: +34 981 406 070

cofradiacarino@telefonica.net

Lonxa
Teléfono: +34 981 405 042
Distrito Marítimo

Rúa Río das Areas, 4

Teléfono: +34 981 406 124

ISM (Instituto Social da Mariña)

Avenida Manuel Fraga Iribarne, 6

Teléfono: +34 981 405 006

Portos de Galicia (Cariño)

Avenida da Constitución, 3

Teléfono: +34 981 405 053

Utilizamos cookies para mejorar su experiencia y nuestros servicios, analizando la navegación en nuestro sitio web. Si continua navegando, consideramos que acepta su uso. Puede obtener más información pulsando aquí

Los ajustes de cookies de esta web están configurados para "permitir cookies" y así ofrecerte la mejor experiencia de navegación posible. Si sigues utilizando esta web sin cambiar tus ajustes de cookies o haces clic en "Aceptar" estarás dando tu consentimiento a esto.

Cerrar